Прозоре пластикове відро для продуктів з кришкою (V=5л.), (1 шт)
-10%
83,36 ₴
75,02 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000533
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
Для створення замовлення переходьте на наш сайт по посиланню 👉 TORBASUPER.COM.UA і Вам гарантована додаткова знижка 2%.
Знижки оптовикам. Купуючи товари (можна і в асортименті) на суму від 5000 грн. надається знижка 5 % від базових цін. Знижка не поширюється на товари з розділів "Меблі", "Сумки", "Органайзери", "Годинник".
Технічні характеристики:
- Вид одноразового посуду - тара для харчових продуктів
- Призначення - упаковка для рибні пресерви, упаковка для салатів, солінь, квашеної капусти, огірків, яблук, спецій, приправ, майонезу, морозива, меду, халви, сиру, сметани, маргарину, заморожених ягід, фруктів, варення, горіхів. Також використовуються для пакування порошків, гелів, різноманітних миючих засобів, лакофарбової продукції, домашньому господарстві і т. д.
- Матеріал - первинний поліпропілен
- Повний об'єм, мл - 5000
- Діаметр верх/низ, мм - 185/220
- Висота зовнішня/ внутрішня, мм - 185/185
- Колір - Прозорий
- Особливість - продається з кришкою
- Докількість в пачці, шт - 50
- Мінімальна кількість для замовлення - одна пачка
- Кількість в ящику, шт - 50
- Країна виробник: Україна
- Відвантаження замовленого товару здійснюється тільки після отримання мінімальної передоплати 200грн або всієї суми.
- Складання та надсилання оплачених замовлень здійснюється протягом 2-х раб.днів. Ми перевіряємо комплектність і відсутність пошкоджень продукції перед відправкою.!!!
- Відвантаження товару здійснюється з р. Харків
Весь асортимент одноразових контейнерів для подачі їжі на винос Ви можете переглянути перейшовши на наш сайт по посиланню 👉 TORBASUPER.COM.UA
Створюючи замовлення на нашому сайті Ви автоматично погоджуєтеся з умовами співпраці. Прочитати їх ви можете перейшовши на наш сайт по посиланню 👉 ПРАВИЛА РОБОТИ З НАМИ
Рекомендуємо звернути Вашу увагу на супутні товари - столові серветки, одноразовий посуд, пакети, стрейч плівка харчова
- Наші відра і ємності підходять для упаковки, зберігання і транспортування продуктів харчування - варення або повидло, сметана, майонез, морозиво, мед, заливні салатів, рибні пресерви (оселедець), для квашенья капусти і моркви по-корейськи, молочні продукти, халва, сушених фруктів і ягід, горіхів. Також використовуються в домашньому господарстві для різних потреб, для зберігання миючих засобів, лакофарбової продукції та ін
- Матеріалом для виготовлення харчових контейнерів служить первинний поліпропілен. Як результат - виріб не пахне пластиком і абсолютно прозоро. Для споживача це означає буквально наступне - можна сміливо класти в нього будь-яку їжу, вона не буде смердіти пластиком. А також не потягне на себе запахи інших продуктів, що зберігаються поряд.
- Харчові контейнери (відро, банку, відро, шайба) комплектуються кришкою з контрольною пломбою - замком яка показує споживачеві, що упаковка не розкривалася і таким чином гарантується безпека продукту.
- Тара великого об'єму, для зручності покупця, комплектується ручкою.
- Всі відра або судки, представлені в нашому магазині, мають необхідні сертифікати якості, висновки санепідемстанції, міжнародний стандарт якості.
- Легко переносить високі температури і як наслідок є можливість робити надійну стерилізацію
- Пластиковий харчової контейнер створений з матеріалу, що витримує широкий діапазон низьких і високих температур, що дуже зручно при зберіганні або транспортуванні, фасованої в них продукції. Можна штабелювати в кілька ярусів, відра витримують механічні навантаження, завдяки своїй пластичності.
- Тара абсолютно прозора і дозволяє покупцям візуально оцінити якість пропонованого продукту без необхідності відкриття.
Кілька варіантів оплати – на картку Приват Банку; безготівковий розрахунок без ПДВ
Ви можете купити прозорі відра з герметичною кришкою і пломбою контролю розтину. оптом. При замовленні на суму від 5000 грн. надається знижка 5 % від базових цін
Роблячи замовлення у нас, Ви автоматично погоджуєтеся з умовами роботи.
Потрібно купити відро прозоре з кришкою і ручкою ? Звертайтеся в інтернет-магазин «Torbasuper.com.ua»!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 5000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 18,5 см |
| Висота внутрішня | 18,5 см |
| Діаметр верху | 22 см |
| Діаметр дна (низа) | 18,5 см |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Харчовий поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 185мм*220мм |
| Внутрішній розмір | d20 h180 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад !120-130°С |
| Тип | Кришка |
| Форма | Овальна |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 75,02 ₴


