ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
1. Натиснути на кнопку «Купити» і оформити замовлення через корзину.
2. Чекайте дзвінка від нашого менеджера, для уточнення деталей замовлення.
3. Оплата.
4. Відправка товару.
ОПЛАТА
1. 30% передоплати, решта суми післяплатою.
2. Оплата повної суми на карту Приватбанку.
ДОСТАВКА
1. Самовивіз.
2. Відправка службами доставки Нова Пошта, Делівері та іншими.
3. Доставка нашим транспортом за домовленістю. І за умови попередньої оплати у розмірі вартості доставки в обидві сторони.
ВІДМОВА
•При передоплаті.
У разі відмови покупця від товару до його відправлення, заставний платіж повертається за мінусом 10 % вартості товару і за мінусом вартості реставраційних робіт, якщо вони були виконані на замовлення покупця.
У разі відмови покупця від товару після його відправлення, заставний платіж не повертається.
•При повній оплаті
Якщо покупець відмовляється від товару, йому повертається оплата за вирахуванням суми доставки товару в обидві сторони і 10 % від вартості товару (і за мінусом вартості реставраційних робіт, якщо вони були виконані на замовлення покупця). Виплата проводиться тільки після повернення товару на склад.
ПОШКОДЖЕННЯ
Якщо при отриманні товару ви виявили ушкодження, то обов'язково повинні повідомити нам і написати відмову від товару. У цьому випадку здійснюється повернення грошей, але тільки після врегулювання всіх питань з перевізником.
У разі прийняття товару, претензії про пошкодження не приймаються.
Неознайомлення з цими правилами не звільняє від їх виконання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Бельгия |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Б/У |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Овальный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1660 мм |
| Ширина стола | 1010 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
Информация для заказа
- Цена: 22 260 ₴








