Судок із кришкою круглий 0,5 л. прозоре (1 шт)
-10%
12 днів
16,32 ₴
14,69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000535
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро пластикове харчове з кришкою. Ця продукція має сьогодні великий попит і в якості домашнього зручного начиння в побуті та в інших всіляких сферах. Зараз не випадково громіздкі та важкі залізні відра все частіше стали замінюватися легкою пластиковою тарою — відрами. Останні мають перед своїми попередниками безперечні переваги, вони й роблять їх застосування більш бажаним.
Харчові пластикові відра для продуктів — переваги вибору
До переваг такої тари належать:
•Відра з пластику є легкими та зручними в експлуатації, а також можуть мати абсолютно унікальний вигляд. Вони можуть мати не тільки звичайну циліндричну форму, але й овальну, квадратну та прямокутну — так що, вирішивши купити пластикові відра від виробника гуртом, ви зможете вибрати саме те, яке найкраще підходить вам по виробничим та іншим вимогам. Ця відмінність здатна забезпечити чималу економію часу, позаяк істотно впливає на скорочення трудоватів.
•Крім цього, відра з пластику харчові з кришкою легко очищаються й миються, не вимагають спеціального догляду.
•Ця тара дійсно дуже міцна та довговічна, а також стійка до пошкоджень, на відміну від залізних аналогів, схильних до зминання і вигинів. Тара з пластику завжди зберігатиме свою форму — навіть у разі різких перепадів температури. Довговічність і зносостійкість — одна з головних причин, через яку виробництво й продаж пластикових відер сьогодні займають провідні позиції.
Всі перераховані вище переваги та переваги роблять можливим застосування цих відер у великій кількості зон і галузей:
•у промисловості — для перенесення будь-яких матеріалів або речей;
•в торгівлі — пластикові відра з кришкою для харчових продуктів використовуються як для оригінального пакування, так і для підставки;
•у сільському господарстві;
•у побуті — для зберігання продуктів і не тільки;
в багатьох інших галузях людської діяльності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Висота внутрішня | 4,5 см |
| Діаметр верху | 15 см |
| Діаметр дна (низа) | 13 см |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 45мм*150мм |
| Внутрішній розмір | d140 h45 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад !120-130°С |
| Тип | Кришка |
| Форма | Овальна |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,69 ₴
