Коробка для піци c печаткою Pizza 350Х350Х30 мм, 50 шт\уп
-10%
1 184,62 ₴/упаковка
1 066,16 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006878
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
Коробка для піци біла
Технічні характеристики:
- Вид одноразового посуду - Упаковка для піци з тришарового гофрокартону
- Призначення - коробки для піци
- Матеріал - мікрогофрокартон
- Довжина, мм - 350
- Ширина, мм - 350
- Висота, мм - 30
- підходить під стандартні діаметри піци - 30-35 див.
- Колір - Білий
- Докількість в пачці, шт - 100
- Особливість - поставляється в розібраному вигляді.
- Мінімальна кількість для замовлення - одна пачка
- Кількість в ящику, шт - 100
Наша компанія представляє широкий асортимент упаковки для піци. Ви можете переглянути перейшовши по цьому посиланню ➞ ТУТ
Рекомендуємо звернути Вашу увагу на супутні товари - одноразові прилади, паперові серветки, контейнери для соусу.
Піца є одним з найпопулярніших страв у нашій країні. Її замовляють на обід або вечерю, в офіс, з собою на природу.
Для її доставки використовують картонні коробки для піци з малюнком або без оного.
Картонна коробка для піци без логотипу традиційно виготовляється у формі квадрата зі скошеними краями і відкидним верхом.
В якості матеріалу для виготовлення упаковки для піци використовують якісний харчовий гофрокартон. Він не взаємодіє з вмістом під впливом високої температури або вологи, не змінює смакові якості піци, володіє певними термоізоляційними властивостями і безпечний для здоров'я. Є сертифікат якості.
Коробка для піци:
- Може використовуватися для різних видів випічки (піца, хачапурі, кальцоне тощо).
- Упаковка для піци достатньо міцна, тому здатна витримувати навантаження при перевезенні, не пошкоджуючи піцу.
- Хорошо сохраняет тепло,внутри, при этом не собирается лишняя влага внутри и выпечка не мокнет. благодаря микропорам коробка не расползается под воздействием высоких температур.
- Удобна в сборке.
.Качественная коробка для пиццы поможет Вам сохранить аппетитный вид и приятный запах изделия
Несколько вариантов оплаты – на карту Приват Банка; безналичный расчет без НДС
Вы можете купить упаковку под пиццу оптом. При заказе на сумму от 5000 грн. предоставляется скидка 5 % от базовых цен
Минимальное количество для заказа - один ящик
Делая заказ у нас, Вы автоматически соглашаетесь с условиями работы.
Потрібно купити коробки для піци? Звертайтеся в інтернет-магазин «Torbasuper.com.ua»!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Матеріал виробу | Мікрогофрокартон Т 21 |
| Область застосування | Упаковка піци |
| Друк малюнка | є |
| Розмір зовнішній | 350мм*350мм*40мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Коробка |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 066,16 ₴/упаковка


