Ключниця шкіряна сумочка для ключів SULLIVAN k1(4) чорна
вверхвниз

Ключниця шкіряна сумочка для ключів SULLIVAN.
Ручна робота.
Натуральная кожа Crazy Horse.
Одне велике відділення на блискавці.
Розмір (см): 14*7*1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478,40 ₴

