Ключниця шкіряна сумочка для ключів SULLIVAN k3(5) чорна
вверхвниз

Ключниця шкіряна сумочка на блискавці для ключів SULLIVAN.
Ручна робота.
Натуральна шкіра Crazy Horse.
Одне велике відділення, в якому розміщено 6 спеціальних затискачів-кріплень для ключів.
Розмір (см): 10*7,5*2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴


