Cалфетка віскозна (АЗ) Для Пило Супер Торба (1 пачка)
вверхвниз
-10%
20 днів
Серветка віскозна призначена для прибирання різних поверхонь як сухим, так і вологим способом із використанням різної побутової хімії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 36 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Віскоза |
| Матеріал(особливості) | поліестер |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 36см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,11 ₴



