Човники вологопоглинаючі, целюлозні, губчасті (3шт) Супер Торба (1 пачка)
вверхвниз
-10%
42,75 ₴
38,48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012684
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 16 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Целюлоза |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 16*16см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,48 ₴


