Губка кухонна для посуду 5 шт Bar (Супер Торба) (1 пачка)
вверхвниз
-10%
9 днів
Кухонні губки чудово підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворенню густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дасть вам змогу легко й ефективно очистити забруднення. Губки зручного розміру й ергономічної форми можуть використовуватися з мийними засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина (8,7 см) Ширина (5,8 см) Висота (2,3 см) 15щільність у пакованні п'ять шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Довжина | 14,2 см |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 142 мм*80мм*50м |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,25 ₴

