Сумка маленька барсетка клатч smmbk15(25) зелена
вверхвниз

Шкіряна маленька барсетка клатч сумка SULLIVAN.
Ручна робота. Натуральна шкіра crazy horse.
Один великий відділ із перегородками, два додаткові відділи на блискавці.
Розмір (см): 23*15*4.5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Висота | 150 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 242,50 ₴


