Гаманець шкіряний великий gv7(10) світло-коричневий
вверхвниз

Гаманець великий шкіряний.
Натуральна шкіра. Ручна робота.
Усередині три відділення для банкнот,
одне відділення на блискавці.
11 кишень для карток,
один із яких прозорий.
Застібка на кнопці.
Розмір (см.): 19*9,5*1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴




