Гаманець шкіряний великий TRAVEL (під паспорт) gv11(10) коричневий
вверхвниз

Гаманець шкіряний великий.
Натуральна шкіра. Ручна робота.
Усередині два відділення для банкнот.
Вісім кишень для карток.
Відділення під паспорт.
Застібається за допомогою двох магнітних кнопок.
Розмір: (см.): 20*10*1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴






