Обкладинка для водійських документів прав посвідчення ID паспорта SULLIVAN odd2(4) оливкова
вверхвниз

Обкладинка для водійських документів прав посвідчень ID паспорта правниця SULLIVAN.
Ручна робота. Натуральна шкіра Crazy Horse.
Усередині розташовано два прозорі відділення для посвідчення водія та технічного паспорту на автомобіль нового зразка.
Також може використовуватися для паспорту нового зразка та інших документів відповідного розміру (банківська картка, різні посвідчення, картка знижок і т.д. розміром 86*55 мм).
Розмір(см): 7*10*1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Оливковий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Документниця |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478,40 ₴



