Брелок для ключів чохол для ключа від домофону SULLIVAN b1(1.5) чорний Марсала
вверхвниз

179,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: b1-7(1.5)
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Брелок для ключів чохол для ключа від домофону SULLIVAN. Ручна робота. Натуральна шкіра Crazy horse. Розмір (см): 5.5*4.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 55 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Марсала |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179,40 ₴

