Харчові паковання поліпропіленова на 0,75 кг (190х115х80) арт Т6-750/80 (50 шт)
вверхвниз

280,76 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015029
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лоток для ягід 1 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 1кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини.
Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8 см |
| Довжина | 11,5 см |
| Кількість в ящику | 960 шт |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 19см |
| Основні атрибути | |
| Об`єм | 750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,76 ₴/пач



