Харчові паковання поліпропіленова на 0.25 кг (186х114х35) артТ1-250/35 (50 шт)
вверхвниз
-10%
31 день
Лоток для ягід 0,5 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 0,5 кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини.
Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3,5 см |
| Довжина | 11,4см |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 18,6 см |
| Основні атрибути | |
| Об`єм | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143,60 ₴/пач



