Шкіряна обкладинка для військового квитка vk1 (4) чорна
вверхвниз

Шкіряна обкладинка для військового квитка від бренда SULLIVAN — це стильний і надійний аксесуар, призначений для дбайливого зберігання важливого документа.
Виготовлена вручну з натуральної шкіри Crazy Horse, яка відома своєю міцністю, довговічністю і характерним вінтажним виглядом.
Внутрішня прозора кишеня дає змогу зручно розмістити військовий квиток у розгорнутому вигляді та за потреби демонструвати його без витягання з обкладинки.
Цей аксесуар стане практичним рішенням для всіх військовослужбовців, забезпечуючи надійний захист документа в будь-яких умовах.
Розмір (см): 13,8*9,8*1 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 138 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Документниця |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴

