Сумка бананка на пояс на плече sb1 (26) чорна Марсала
вверхвниз

Шкіряна сумка на пояс бананка SULLIVAN.
Ручна робота. Натуральная кожа Crazy Horse.
Одне велике відділення на блискавці з перегородкою під задньою стінкою й додатковим відділенням для мобільного під передньою стінкою.
Спереду та ззаду — додаткові відділення на блискавці.
Регульований поясний ремінь.
Шкіряні перегородки.
Розмір (см): 23*15*5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Краст |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Марсала |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 982,60 ₴






