Cалфетка Мікрофібра 30*30 Червона полірування (1 шт.)
вверхвниз
-10%
35,80 ₴
32,22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016242
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,22 ₴

