Тарілка прямокутна, дерево, 195х140х30 мм (100) (100 шт.)
вверхвниз
-10%
30 днів
1 776,75 ₴/пач
1 599,08 ₴/пач
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016186
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Довжина | 19,5 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 14см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599,08 ₴/пач





