Фасування 26*40 Посад (рулоні) Комсерв (1 рул)
-10%
6 днів
294,84 ₴/рулон
265,36 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016404
Фасування 26*40 Посад (рулоні) Комсерв (1 рул)Готово до відправки
294,84 ₴/рулон265,36 ₴/рулон
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, пакування хлібобулочних виробів.Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см |
| Кількість в ящику | 100 рулонів |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет фасовочний |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 26см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,36 ₴/рулон
