Гаманець шкіряний великий gv12 (14) чорний Зелений
вверхвниз

Гаманець клатч великий довгий шкіряний.
Виготовлений зі шкіри Crazy horse.
Шкіра Крейзі Хорс (Crazy Horse) — це високоякісна натуральна шкіра ВРХ (великого рогатої худоби) з вінтажним ефектом, що вирізняється матовою поверхнею, високою міцністю та здатністю змінювати колір на згинах (пул-ап ефект). Вона оброблена тугоплавними восками, що надає їй водостійкості, м'якості та здатності до самовідновлення подряпин.
Ручна робота.
Усередині гаманець має чотири відділення для банкнот: одне велике відділення з розпірками (можна використовувати для телефона), три — пристінних відділення, + одне відділення на блискавці для копілок.
Вісім кишень для карток.
Застібається за допомогою кнопки.
Розмір (см): 20*10*3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 674,40 ₴




