Шкіряний гаманець портмоне маленький.
Натуральная кожа Crazy Horse.
Шкіра Крейзі Хорс (Crazy Horse) — це високоякісна натуральна шкіра ВРХ (великого рогатої худоби) з вінтажним ефектом, що вирізняється матовою поверхнею, високою міцністю та здатністю змінювати колір на згинах (пул-ап ефект). Вона оброблена тугоплавними восками, що надає їй водостійкості, м'якості та здатності до самовідновлення подряпин.
Ручна робота.
Зовнішня частина — натуральна шкіра, внутрішня частина — натуральна шкіра.
Всередині гаманець має:
- відділення для банкнот,
-монетниця на кнопці (з потайною кишенею ззаду),
-три відділи для карток.
Розмір (мм): 115*92*20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 92 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,40 ₴









