Сумка чоловіча шкіряна на плече SULLIVAN smvp163(28) чорна 1450, Коричневий
вверхвниз

Мужская шкіряна сумка на плече SULLIVAN.
Ручна робота. Повністю шкіряна підкладка. Шкіряні перегородки. Якісна металева фурнітура.
Натуральная кожа Crazy Horse.
Шкіра Крейзі Хорс (Crazy Horse) — це високоякісна натуральна шкіра ВРХ (великого рогатої худоби) з вінтажним ефектом, що вирізняється матовою поверхнею, високою міцністю та здатністю змінювати колір на згинах (пул-ап ефект). Вона оброблена тугоплавними восками, що надає їй водостійкості, м'якості та здатності до самовідновлення подряпин.
Сумка має два відділення на блискавці:
- основна товщина 6 см (з перегородкою під задню стінку та додатковою кишенею на блискавці під передню);
-додаткове спереду, завтовшки 2,5 см (з відділом для знижувальних або банківських карток)
Ззаду — додаткове відділення на блискавці.
Регульований плечовий ремінь 145 см з наплічником обшитий шкірою.
Розмір (см): 22*19*8,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Висота | 220 мм |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина ручок | 145 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870,40 ₴








