Упаковка конус під квіти h50/6низ/15верх(100 шт) візерунок Рожева Незабудка 147 (9) (100 шт)
-10%
19 днів
177,68 ₴
159,91 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016555
Упаковка конус під квіти h50/6низ/15верх(100 шт) візерунок Рожева Незабудка 147 (9) (100 шт)Готово до відправки
177,68 ₴159,91 ₴
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 48,5 см |
| Довжина | 15,5 см |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 6,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,91 ₴
