Супниця чорна 500 мл PP (миска) D125 герметичного типу (50 шт)
395,25 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014301
Супниця чорна 500 мл PP (миска) D125 герметичного типу (50 шт)В наявності
395,25 ₴
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,9 см |
| Діаметр верху | 14 см |
| Діаметр дна (низа) | 10 см |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Лотки |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | чорний |
| Штрихкод | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,25 ₴
