Сумка чоловіча шкіряна планшетка SULLIVAN smvp34 чорна (гладка шкіра)
вверхвниз

Сумка чоловіча шкіряна планшетка SULLIVAN.
Ручна робота. Натуральна гладка шкіра.
Два окремих великих відділення на блискавці розділені невеликим відділенням.
Зовні закривається шкіряним клапаном на магнітах.
Спереду та ззаду — додаткові відділення на блискавці.
Регульований плечовий ремінь обшитий шкірою.
Шкіряні перегородки.
Розмір(см): 20*18*3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 1450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592,56 ₴







