Сумка жіноча шкіряна для документів під формат А4 шкіра SULLIVAN sg11 (40) марсала
вверхвниз

Сумка жіноча велика горизонтальна шкіряна для документів під формат А4 SULLIVAN. Ручна робота. Натуральна шкіра. Одне велике відділення на блискавці з перегородкою та кишенею для мобільного телефона. Спереду — додаткова кишеня з клапаном на магнітах. Легко входить папка під формат А4. Дві шкіряні ручки. Регульований плечовий ремінь обшитий шкірою на карабінах. Шкіряні перегородки. Розмір (см): 33*27*6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Висота | 330 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина ручок | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Марсала |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | без клапана |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049,80 ₴








