Рулон фасов. №2 "Т" (18х27)по 40 кульків (1 рул)
вверхвниз
-10%
6 днів
16,32 ₴/рулон
14,69 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000003136
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 27см |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 10!(2*4)*27 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет фасовочний |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | рожевий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,69 ₴/рулон


