Пластиковий Стакан для коктейлів, щільний, під купольну кришку 610мл, 50 шт/пач

16 678,76 ₴/пач
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006946
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
Для створення замовлення переходьте на наш сайт по посиланню 👉 TORBASUPER.COM.UA і Вам гарантована додаткова знижка 2%.
Знижки оптовикам. Купуючи товари (можна і в асортименті) на суму від 5000 грн. надається знижка 5 % від базових цін.
Знижка не поширюється на товари з розділів "Меблі", "Сумки", "Органайзери", "Годинник".
Технічні характеристики:
- Вид одноразового посуду - пластиковий Стакан під кришку купольну
- Призначення - тара для напоїв, десертів,
- Матеріал - первинний поліпропілен
- Повний об'єм, мл - 610
- Діаметр верху, мм - 92
- Діаметр низу, мм - 60
- Висота, мм - 150
- Колір - Прозорий
- Особливість - продається без кришки
- Докількість в пачці, шт - 50
- Мінімальна кількість для замовлення - одна пачка
- Кількість в ящику, шт - 1000
- Країна виробник: Україна
- Відвантаження замовленого товару здійснюється тільки після отримання мінімальної передоплати 200грн або всієї суми.
- Складання та надсилання оплачених замовлень здійснюється протягом 2-х раб.днів. Ми перевіряємо комплектність і відсутність пошкоджень продукції перед відправкою.!!!
- Відвантаження товару здійснюється з р. Харків
Кришка до нього продається окремо:
Кришка півсфера з отвором РЕТ 92мм для склянки РЕТ(20, 11), 50 шт/пач
Весь асортимент одноразових контейнерів для рідкого і гарячого Ви можете переглянути перейшовши на наш сайт по посиланню ➞ TORBASUPER.COM.UA
Створюючи замовлення на нашому сайті Ви автоматично погоджуєтеся з умовами співпраці. Прочитати їх ви можете перейшовши на наш сайт по посиланню ➞ ПРАВИЛА РОБОТИ З НАМИ
Рекомендуємо звернути Вашу увагу на супутні товари - столові серветки, одноразовий посуд, пакети, стрейч плівка харчова
Одноразовий пластиковий прозорий стакан є зручним способом продажу напоїв, і не тільки, на винос. Як правило використовується в комплекті з кришкою "купол", яка має невеликий отвір для ложки або трубочки. У такій тарі зручно продавати молочні коктейлі, смузі, сорбет. Також підходить для холодних напоїв, соків, йогуртів, пива, коктейлів, різних десертів з фруктів і ягід.
Їх з успіхом застосовують для організації вечірок, фуршетів і пікніків, а також під час спортивних змагань та музичних фестивалів на відкритому повітрі, на виїзних заходах, на пляжах без них просто не обійтися. Літні кафе і фаст-фуди також використовують таку пластикову тару для холодних напоїв і десертів.
Головна причина такої популярності криється у властивостях такого склянки - він щільний і прозорий. А це означає, що покупець може побачити те,що йому пропонують купити і легко донесе вміст склянки до місця призначення.
Одноразові пластикові склянки з кришкою виготовляються з харчового пластика, (поліетилентерефталат або просто РЕТ), що володіє високим ступенем міцності і прозорості. Він є нетоксичним і безпечним матеріалом. Як результат - виріб не має не пахне пластиком і абсолютно прозоро. Є ще одна корисна властивість цього матеріалу - він не пропускає через себе запахи. Для споживача це означає буквально наступне - можна сміливо класти в нього будь-яку їжу, вона не буде смердіти пластиком. А також не потягне на себе запахи інших продуктів, що зберігаються поряд.
Після використання склянку викидається, мити і використовувати повторно їх не слід. Це значно підвищує рівень гігієни, сприяє зниженню кількості хворих під час епідемій простудних захворювань.
Низька ціна. Пластикові стакани досить дешеві, тому витрачаються і закуповуються вони часто і великими партіями. Заклади добре економлять, використовуючи недорогі, ударостійкі, одноразові ємності.
Усі склянки, представлені в нашому магазині, мають необхідні сертифікати якості, висновки санепідемстанції, міжнародний стандарт якості.
Увага! Матеріал контейнера (харчовий полістирол) не передбачає нагрівання понад +60°С. Для розігріву їжі в мікрохвильовці цього діапазону цілком достатньо
Кілька варіантів оплати – на картку Приват Банку; безготівковий розрахунок без ПДВ
Ви можете купити Стакани купольні для коктейлів оптом. При замовленні на суму від 5000 грн. надається знижка 5 % від базових цін
Потрібно купити стакани купольні для коктейлів? Звертайтеся в інтернет-магазин «Torbasuper.com.ua»!
Як купити стакан для коктейлів з купольної кришкою ?



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 610 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Висота зовнішня | 15 см |
| Висота внутрішня | 15 см |
| Діаметр верху | 9,2 см |
| Діаметр дна | 6 см |
| Кількість в упаковка | 50шт |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | поліетилентерефталат |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Підходить для алкогольних напоїв | Да |
| Розмір зовнішній | 150мм*92мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад!60 °C |
| Тип | стакан пет |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 16 678,76 ₴/пач



