Біле пластикове відро для меду, солінь (V= 15,7 л.), (1 шт)
-10%
12 днів
249,74 ₴
224,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006989
+380 (66) 431-07-72
телеграм
- +380 (96) 278-04-99
- +380 (99) 736-34-03вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикове відро біле, для харчових продуктів, з ручкою
Для створення замовлення переходьте на наш сайт по посиланню ➞ TORBASUPER.COM.UA і Вам гарантована додаткова знижка 2%.
Знижки оптовикам. Купуючи товари (можна і в асортименті) на суму від 5000 грн. надається знижка 5 % від базових цін. Знижка не поширюється на товари з розділів "Меблі", "Сумки", "Органайзери", "Годинник".
Технічні характеристики:
- Вид одноразового посуду - тара для харчових продуктів
- Призначення - упаковка для рибні пресерви, упаковка для салатів, солінь, квашеної капусти, огірків, яблук, спецій, приправ, майонезу, морозива, меду, халви, сиру, сметани, маргарину, заморожених ягід, фруктів, варення, горіхів. Також використовуються для пакування порошків, гелів, різноманітних миючих засобів, лакофарбової продукції, домашньому господарстві і т. д.
- Матеріал - первинний поліпропілен
- Повний об'єм, мл - 1570
- Діаметр верх/низ, мм - 360/295
- Висота зовнішня/ внутрішня, мм - 235/235
- Колір - Білий
- Особливість - продається з кришкою
- Докількість в пачці, шт - 15
- Мінімальна кількість для замовлення - одна пачка
- Кількість в ящику, шт - 15
- Країна виробник: Україна
Відро пластикове харчове з герметичною кришкою і пломбою контролю розтину.
- Наші відра і ємності підходять для упаковки, зберігання і транспортування продуктів харчування - варення або повидло, сметана, майонез, морозиво, мед, заливні салатів, рибні пресерви (оселедець), для квашенья капусти і моркви по-корейськи, молочні продукти, халва, сушених фруктів і ягід, горіхів. Також використовуються в домашньому господарстві для різних потреб, для зберігання миючих засобів, лакофарбової продукції та ін
- Матеріалом для виготовлення харчових контейнерів служить первинний поліпропілен. Як результат - виріб не пахне пластиком і абсолютно прозоро. Для споживача це означає буквально наступне - можна сміливо класти в нього будь-яку їжу, вона не буде смердіти пластиком. А також не потягне на себе запахи інших продуктів, що зберігаються поряд.
- Харчові контейнери (відро, банку, відро, шайба) комплектуються кришкою з контрольною пломбою - замком яка показує споживачеві, що упаковка не розкривалася і таким чином гарантується безпека продукту.
- Тара великого об'єму, для зручності покупця, комплектується ручкою.
- Всі відра або судки, представлені в нашому магазині, мають необхідні сертифікати якості, висновки санепідемстанції, міжнародний стандарт якості.
- Легко переносить високі температури і як наслідок є можливість робити надійну стерилізацію
- Пластиковый пищевой контейнер создан из материала, выдерживающего широкий диапазон низких и высоких температур, что очень удобно при хранении или транспортировке, фасованной в них продукции. Можно штабелировать в несколько ярусов, ведра выдерживают механические нагрузки, благодаря своей пластичности.
- Тара абсолютно прозрачна и позволяет покупателям визуально оценить качество предлагаемого продукта без необходимости открытия.
Несколько вариантов оплаты – на карту Приват Банка; безналичный расчет без НДС
Вы можете купить одноразовый контейнер оптом. При заказе на сумму от 5000 грн. предоставляется скидка 5 % от базовых цен
Весь ассортимент одноразовой упаковки для пищевых продуктов представлен на странице Каталога.
Частые и очень популярные вопросы покупателей! Информация ЗДЕСЬ
Нужно купить одноразовые контейнеры? Обращайтесь в интернет-магазин «Torbasuper.com.ua»!
Как купить одноразовую упаковку для соусов

Нажмите кнопку КУПИТЬ
Заказы принимаются только через корзину сайта.
Мы с Вами свяжемся
После оформления заказа Ваш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения деталей и вопросов
Отримаєте номер Вашої послылки
Відстежити місце розташування замовлення завжди можна з допомогою номери ТТН, який ми надішлемо на СМС вам на телефон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23,5 см |
| Висота внутрішня | 23,5 см |
| Діаметр верху | 36 см |
| Діаметр дна (низа) | 29,5 см |
| Матеріал виробу | Харчовий поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Об`єм | 15700 мл |
| Розмір зовнішній | 235мм*360мм |
| Внутрішній розмір | d320мм һ230мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад !120-130°С |
| Тип | Кришка |
| Форма | Овальна |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,77 ₴
